Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Look so good i recommended this
Color: White
Size: one-size
Price: 164kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 12 cm |
| Width | 6.5 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2403050343598883 |
Author: n***0
Date:
Review: Look so good i recommended this
Color: White
Size: one-size
Author: e***1
Date:
Review: Good quality, nice look
Color: Pink
Size: one-size
Author: n***n
Date:
Review: Very good I smell like it جيد للغاية انصح به
Color: White
Size: one-size
Author: j***9
Date:
Review: good thank you so much
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.