Author: V***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I’m very satisfied! Great price! Excellent quality 👍
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 25kr
| Material | Non-woven Fabric |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| Length | 7.5 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb25071944340024564 |
Author: V***6
Date:
Review: I’m very satisfied! Great price! Excellent quality 👍
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: V***s
Date:
Review: Very good 😊😊😊 for sleeping 😴.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: G***s
Date:
Review: Great
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***1
Date:
Review: great quality just like the picture colour multicoloured very pleased 👌 😀
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.