Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I got it it is very good
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 15kr
| Material | Non-woven Fabric |
| Composition | 100% Polyester |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Length | 11 cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 0.5 cm |
| SKU | sb2306073377338244 |
Author: s***n
Date:
Review: I got it it is very good
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: p***a
Date:
Review: My brother uses them for gaming but ge said they’re not so great.. anyways nice for this accesible price!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: R***j
Date:
Review: Really nice. Comes with 2 pairs. My brother loves itt
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: y***1
Date:
Review: Happy with my order which I have now received
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.