Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Jättefina och praktiska för att få bort håret. Fungerar bra och ser ut som på bilden.
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Price: 15kr
| Material | PE |
| Ideal for | Women |
| Hair Type | Normal |
| Color | Dark Green |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Höjd | 1.9 cm |
| Bredd | 1.9 cm |
| Längd | 7.7 cm |
| SKU | sb2209270390691709 |
Author: a***8
Date:
Review: Jättefina och praktiska för att få bort håret. Fungerar bra och ser ut som på bilden.
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: O***e
Date:
Review: Easy to use and looks like the picture ✌🏻
Färg: Olivgrön
Storlek: En-Storlek
Author: 4***6
Date:
Review: Lite mindre än vad jag trodde men fortfarande bra
Färg: Olivgrön
Storlek: En-Storlek
Author: l***2
Date:
Review: Jätte bra när man sminkar sig att ta bort håret från ansiktet
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.