Author: i***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best hair clips for girls to wear
Color: Coffee Brown
Size: one-size
Price: 15kr
| Material | PE |
| Ideal for | Women |
| Hair Type | Normal |
| Color | Dark Green |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 1.9 cm |
| Width | 1.9 cm |
| Length | 7.7 cm |
| SKU | sb2209270390691709 |
Author: i***1
Date:
Review: Best hair clips for girls to wear
Color: Coffee Brown
Size: one-size
Author: p***k
Date:
Review: it is so good, it hold for a long time
Color: Navy Blue
Size: one-size
Author: r***c
Date:
Review: I love them, they can hold a lot of hair and the color is really pretty:)
Color: Navy Blue
Size: one-size
Author: t***7
Date:
Review: So useful and exactly as their picture
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.