Author: p***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super bonito, nos encanta, pedire mas
Color: Multicolor
Price: 19kr
| Material | Aluminum |
| Instructions | Sprinkle |
| Scope | Liquid |
| Color | Multicolor |
| Volume | 5ml |
| Type | Perfume Bottle |
| Height | 8 cm |
| Diameter | 1.7 cm |
| Capacity | 5 ml |
| SKU | sb260417172934720370547 |
Author: p***o
Date:
Review: Super bonito, nos encanta, pedire mas
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.