Author: l***2
Date:
Review: Just got it a few days ago and Honestly so impressed with this camera!! I didn’t expect the pictures to come out so nice! It gives early 2000s
Color: LK-007 Yellow
Price: 281kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Q12 Purple-sticker + Card Reader |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401711660 |
Author: l***2
Date:
Review: Just got it a few days ago and Honestly so impressed with this camera!! I didn’t expect the pictures to come out so nice! It gives early 2000s
Color: LK-007 Yellow
Author: a***e
Date:
Review: so cute, can't wait to take photos
Color: LK-007 Black
Author: r***e
Date:
Review: got this camera for my son and he absolutely loves it has games does timed pictures and videos and so much more highly recommend
Color: LK-007 Black
Author: s***8
Date:
Review: Really really good quality happy with purchase just as shown in pictures above 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: LK-007 White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.