Author: D***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product🤩 recommend it
Color: Pink
Size: 2
Price: 78kr
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 8-10mm |
| Color | Pink |
| Type | Cleaning Brush |
| Length | 6.5 cm |
| Width | 3.5 cm |
| SKU | sb2305065189199522 |
Author: D***e
Date:
Review: Great product🤩 recommend it
Color: Pink
Size: 2
Author: a***9
Date:
Review: Very good product, will buy again.
Color: Pink
Size: 2
Author: e***s
Date:
Review: Amazing!! Love it so much
Color: Pink
Size: 2
Author: 3***8
Date:
Review: I love work with tjem
Color: Pink
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.