Author: m***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great for my son loves dinosaurs
Color: Multicolor
Price: 13kr
Original Price: 17kr
| Material | Paper |
| Pattern Type | Animal |
| Style | Goth |
| Type | Sticker |
| Color | Multicolor |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 12 cm |
| Width | 6.8 cm |
| SKU | sb2403172640363895 |
Author: m***o
Date:
Review: Great for my son loves dinosaurs
Color: Multicolor
Author: 3***5
Date:
Review: Good product, i like it👌
Color: Multicolor
Author: V***0
Date:
Review: So cute and easy to use
Color: Multicolor
Author: d***n
Date:
Review: verygood. my son loves it
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.