Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: these are actually my fav thing everrrr the look so good and now I wanna die my hair 😭😭
Color: Navy Blue
Price: 28kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Camel |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 8 g |
| Length | 55 cm |
| SKU | sb2206280519516818 |
Author: t***a
Date:
Review: these are actually my fav thing everrrr the look so good and now I wanna die my hair 😭😭
Color: Navy Blue
Author: s***b
Date:
Review: These are very cute and i love the colors!! Please like i am poor af!! 🥺🌹👍
Color: Beige
Author: E***a
Date:
Review: Lookd so real i like em
Color: Navy Blue
Author: m***e
Date:
Review: very soft and really good
Color: Navy Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.