Author: e***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I have my hair dyed dark blue and black and they blend in so nicely and make my hair longer and thicker
Color: Navy Blue
Price: 23kr
Original Price: 30kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Navy Blue |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 8 g |
| Length | 55 cm |
| SKU | sb2206280519565892 |
Author: e***l
Date:
Review: I have my hair dyed dark blue and black and they blend in so nicely and make my hair longer and thicker
Color: Navy Blue
Author: z***0
Date:
Review: Theyre really soft and look really cute
Color: Navy Blue
Author: t***a
Date:
Review: these are actually my fav thing everrrr the look so good and now I wanna die my hair 😭😭
Color: Navy Blue
Author: s***5
Date:
Review: Amazing blend well forgot I had them in
Color: Navy Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.