Author: m***r
Date:
Review: It’s so good and soft
Color: Black
Size: one-size
Price: 41kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Function | Makeup Removal |
| Type | Cosmetic Remover Puff & Towel |
| Color | Purple |
| Batteries Included | No |
| Width | 20.5 cm |
| Length | 20.5 cm |
| Height | 0.5 cm |
| SKU | sb2306029946963072 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 9719039 people said the quality is very good!
Author: m***r
Date:
Review: It’s so good and soft
Color: Black
Size: one-size
Author: m***3
Date:
Review: Really soft and cute recommend
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: Love this mini towels. I used them for my face wash and glad it’s 5pcs for a cheap price. I can get to change every other day.
Color: Purple
Size: one-size
Author: a***9
Date:
Review: They are very soft and good quality as well, and it’s very useful to remove makeup. Would 100% recommend.
Color: Grey
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.