Author: 4***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great item value for money
Color: Multicolor
Size: 2pcs (random Color)
Price: 28kr
| Material | EVA |
| Ideal for | Women |
| Color | Multicolor |
| Type | Dry Shower Cap |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 13.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| SKU | sb25051244789808897 |
Author: 4***8
Date:
Review: Great item value for money
Color: Multicolor
Size: 2pcs (random Color)
Author: c***a
Date:
Review: I am really satisfied with this purchase
Color: Multicolor
Size: 2pcs (random Color)
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.