Author: 9***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muito lindoo super recomendo é prático⭐️
Color: SNatural
Price: 262kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 85 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 15.24 cm |
| SKU | sb25041948896719968 |
Author: 9***0
Date:
Review: Muito lindoo super recomendo é prático⭐️
Color: SNatural
Author: m***2
Date:
Review: Tooooooooooooooooooooooooooooooop
Color: SNatural
Author: I***u
Date:
Review: No se ve tanto como en la imagen, creo que tendrás que darlo algún tratamiento para que esté igual o parecido al de la foto, pero está bien
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.