Author: y***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, and it fit perfectly. Just like the photo
Color: Black
Price: 140kr
Original Price: 187kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 92 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2410194353210772 |
Author: y***7
Date:
Review: Beautiful, and it fit perfectly. Just like the photo
Color: Black
Author: c***1
Date:
Review: Good hair good quality
Color: Black
Author: j***8
Date:
Review: I love this hair just style it and love it more
Color: Black
Author: v***a
Date:
Review: Nice wig fits good comes with a cap
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.