Author: b***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful and gorgeous wig, it fits properly and everyone loves it. Strongly recommended. Very good for the price.
Color: Natural Black
Price: 128kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 60% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Net Weight | 70 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb260108144912525077766 |
Author: b***r
Date:
Review: Very beautiful and gorgeous wig, it fits properly and everyone loves it. Strongly recommended. Very good for the price.
Color: Natural Black
Author: S***a
Date:
Review: It was so bad that I have to return it
Color: Natural Black
Author: j***7
Date:
Review: Havnet used it but looks nice just like the pic
Color: Natural Black
Author: S***u
Date:
Review: not that good
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.