Author: E***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent 10/10 unreal fit will buy again and again 5 stars amazing great yes
Color: Light Grey
Size: 2m
Price: 18kr
Original Price: 24kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Light Grey |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25050986386573393 |
Author: E***n
Date:
Review: Excellent 10/10 unreal fit will buy again and again 5 stars amazing great yes
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: k***3
Date:
Review: amazing
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: p***s
Date:
Review: Super
Color: Light Grey
Size: 1m
Author: m***a
Date:
Review: All works, my second order
Color: Light Grey
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.