Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice charger looks just like the original and charges fast
Color: Light Grey
Size: 2m
Price: 20kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Light Grey |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25050955503051118 |
Author: M***a
Date:
Review: Very nice charger looks just like the original and charges fast
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: r***i
Date:
Review: Very fast charge recommended
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: a***7
Date:
Review: Very good and fast
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: T***a
Date:
Review: Perfect !!!!!!!!!!!!
Color: Light Grey
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.