Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great colour and length, soft wig, what more can be said
Color: Multicolor
Price: 119kr
Original Price: 159kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2403066494474694 |
Author: d***n
Date:
Review: Great colour and length, soft wig, what more can be said
Color: Multicolor
Author: c***e
Date:
Review: THE best wig ive ever ordered!! 😍
Color: Multicolor
Author: i***7
Date:
Review: absolutely adore this wig!!!! falls so nicely and honestly it's a nice weight too
Color: Multicolor
Author: s***9
Date:
Review: beautiful wig 😍 can't wait to wear it
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.