Author: p***1
Date:
Review: waooooooooo, this hair is super beautiful, I love it, thank you shein.
Color: SNatural
Price: 354kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNATURAL/27 |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 103 g |
| Crown | 56 cm |
| Length | 15.24 cm |
| SKU | sb2401204842314627 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4716153 people said the quality is very good!
Author: p***1
Date:
Review: waooooooooo, this hair is super beautiful, I love it, thank you shein.
Color: SNatural
Author: a***a
Date:
Review: Absolutely gorgeous on. The colour of this wwig is amazing. Thanks so much. I will order more as this is really nice, for a paparty or for going out. Well worth the money. I recommend it for women and you can't regret buying this hair.
Color: SNATURAL/30
Author: 4***3
Date:
Review: The hair is fine just as in the picture, good quality, happy 😊
Color: SNatural
Author: s***n
Date:
Review: didn't receive the same wig
Color: SNATURAL/30
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.