Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: will definitely recommend
Color: Orange
Price: 224kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Ginger & Orange |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SBUGA |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2302234577558865 |
Author: c***4
Date:
Review: will definitely recommend
Color: Orange
Author: q***r
Date:
Review: so beautiful thank you
Color: SBUGA
Author: g***3
Date:
Review: Super quality 👌 👏 🙌 👍 😍 ✨️ 👌 👏 🙌 👍 😍 ✨️ 👌 👏
Color: SG.Orange
Author: k***4
Date:
Review: Amazing hair I love it thanks SHEIN it really nice
Color: SBUGA
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.