Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Like the professional ones - recommended
Color: Black
Size: one-size
Price: 20kr
Original Price: 27kr
| Material | PC |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 2.5 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Length | 12 cm |
| SKU | sb251222133586538514610 |
Author: m***a
Date:
Review: Like the professional ones - recommended
Color: Black
Size: one-size
Author: c***2
Date:
Review: Good grip and strong material
Color: Black
Size: one-size
Author: 5***z
Date:
Review: 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Color: Black
Size: one-size
Author: t***9
Date:
Review: The best item what i order i get! Thanks!
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.