Author: 3***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect 😍 this item,, i love it
Color: Pink
Size: one-size
Price: 67kr
Original Price: 89kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 12 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb25051948369829220 |
Author: 3***a
Date:
Review: Perfect 😍 this item,, i love it
Color: Pink
Size: one-size
Author: v***a
Date:
Review: Very nice
Color: Pink
Size: one-size
Author: m***5
Date:
Review: Great
Color: Pink
Size: one-size
Author: E***a
Date:
Review: nice device for the tired skin
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.