Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nothing special but good for £20 I wouldn’t buy it for more than £20 as it’s little slow. Good for little children for holiday ect..
Color: Pink
Price: 617kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Rubber |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260109105749351111354 |
Author: s***l
Date:
Review: Nothing special but good for £20 I wouldn’t buy it for more than £20 as it’s little slow. Good for little children for holiday ect..
Color: Pink
Author: o***3
Date:
Review: Good item and perfect size
Color: Pink
Author: 4***0
Date:
Review: The kids love them never off it 😂😂😂😂
Color: Pink
Author: 4***0
Date:
Review: The kids over the moon
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.