Author: d***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: items are as described. fit well and made well . highly recommend. thank you
Color: Multicolor
Price: 31kr
| Material | Paper |
| Pattern Type | Christmas |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Height | 0.6 cm |
| Length | 12 cm |
| Width | 22 cm |
| SKU | sb25062422501018101 |
Author: d***1
Date:
Review: items are as described. fit well and made well . highly recommend. thank you
Color: Multicolor
Author: s***m
Date:
Review: Beautiful beautiful
Color: Multicolor
Author: o***4
Date:
Review: Very good
Color: Multicolor
Author: g***k
Date:
Review: Nice
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.