Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ottimo prodotto
Color: Gold
Price: 7 055kr
Original Price: 8 434kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25080345855366986 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1457451 people said the quality is very good!
Author: c***9
Date:
Review: Ottimo prodotto
Color: Gold
Author: d***e
Date:
Review: Trop bien c’est 100% vrai iPhone
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.