Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super zadowoleni
Color: Color
Price: 3 524kr
| Charger | Include a charger |
| Material | Glass |
| Screen Resolution | 2000*1200 |
| Condition | New |
| Color | Color |
| Screen Size | 10.4" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25091300412026696 |
Brand Name: ASUS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ASUS-sc-0141749060.html
Quality: 5490280 people said the quality is very good!
Author: m***3
Date:
Review: Super zadowoleni
Color: Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.