Author: C***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gostei bastante, funciona muito bem
Color: Black
Size: one-size
Price: 125kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2411010800116072 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 6361446 people said the quality is very good!
Author: C***a
Date:
Review: Gostei bastante, funciona muito bem
Color: Black
Size: one-size
Author: s***8
Date:
Review: Veľmi dobre 😊😊😊😊😊😊😊😊🔥🔥🔥🔥
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.