Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super good
Color: Black
Size: 112*15cm
Price: 232kr
| Material | Polyester |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 19.5 cm |
| Width | 16.5 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2411215365581108 |
Author: 3***5
Date:
Review: Super good
Color: Black
Size: 112*15cm
Author: h***a
Date:
Review: very good, can not wait to try it
Color: Blue
Size: 112*15cm
Author: d***3
Date:
Review: Great product, just like in the photo, I'll buy it again. :-)
Color: Black
Size: 112*15cm
Author: j***e
Date:
Review: Perfect, i like it 😍😍😍😍
Color: Black
Size: 112*15cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.