Author: 4***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful and very soft hair... I thought it would be fuller though
Color: Black
Price: 50kr
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Hair Buns |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 50 g |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 4.5 cm |
| Diameter | 13.4 cm |
| SKU | sb2306139377277692 |
Author: 4***2
Date:
Review: Beautiful and very soft hair... I thought it would be fuller though
Color: Black
Author: o***j
Date:
Review: Very good. I am satisfied. Worth the price.
Color: Black
Author: J***y
Date:
Review: A bit more tangled than I expected but still very nice
Color: Black
Author: a***a
Date:
Review: i like,
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.