Author: 4***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Worth the money.. thicker than I expected but will need to shape it. Bigger poof than the picture. Can’t wait to wear this for BHM..
Color: Black
Price: 131kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2303280905109655 |
Author: 4***3
Date:
Review: Worth the money.. thicker than I expected but will need to shape it. Bigger poof than the picture. Can’t wait to wear this for BHM..
Color: Black
Author: m***9
Date:
Review: it's a quit big, but that's ok. I can bring it down to size
Color: Black
Author: 4***7
Date:
Review: Nice
Color: Black
Author: c***m
Date:
Review: 9& lol Ok eifjsozlaldndlsmamsmsls
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.