Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: J'aime vraiment beaucoup c'est magnifique
Color: Silver
Price: 1 068kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa A523 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060535594933318 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 4605237 people said the quality is very good!
Author: k***e
Date:
Review: J'aime vraiment beaucoup c'est magnifique
Color: Silver
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.