Author: 7***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing works so so well got it for my nephew just to watch some YouTube on it as a Christmas present small and cute
Color: Black
Price: 741kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061779399315441 |
Brand Name: PRITOM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/PRITOM-sc-0141761083.html
Quality: 8295291 people said the quality is very good!
Author: 7***z
Date:
Review: Amazing works so so well got it for my nephew just to watch some YouTube on it as a Christmas present small and cute
Color: Black
Author: b***9
Date:
Review: Great product good quality
Color: Black
Author: d***0
Date:
Review: excellent
Color: Black
Author: c***9
Date:
Review: Love it
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.