Author: 9***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wahoo this tablet is very nice
Color: Black
Price: 1 120kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25040320020998712 |
Author: 9***a
Date:
Review: Wahoo this tablet is very nice
Color: Black
Author: b***y
Date:
Review: Perfect and beautiful
Color: Black
Author: w***6
Date:
Review: Love the table it is a Christmas present but it is not working
Color: Black
Author: 3***9
Date:
Review: This was perfect just like the photo and light weight. I love it.
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.