Author: 5***d
Date:
Review: Det var en stor dag for mig og min mor
Färg: Svart grå
Price: 76kr
| Material | ABS |
| Color | Black and pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Halloween |
| Season | Summer |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Längd | 2.5 cm |
| Bredd | 1.3 cm |
| SKU | sb251210155608310742635 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Som en e-butik fylld med alla dina favoritstilar (äntligen). Sätt din estetik på plats med ROMWE-kläder och dekor som du har sett - och älskat - online, plus alla de mörka plagg du inte visste att du behövde.
Quality: 5425810 people said the quality is very good!
Author: 5***d
Date:
Review: Det var en stor dag for mig og min mor
Färg: Svart grå
Author: a***7
Date:
Review: fettt finn
Färg: Svart grå
Author: n***7
Date:
Review: كيوت
Färg: Svart grå
Author: v***i
Date:
Review: rlly cute little flimsy but cute
Färg: Svart grå
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.