Author: b***u
Date:
Review: All hundred percent organic beautiful and it’s make my face very smooth
Color: White
Size: 150ml
Price: 268kr
Original Price: 316kr
| Style Type | Clear |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Clean Pores |
| Height | 18 cm |
| Length | 5 cm |
| Width | 4 cm |
| Net Volume | 150 ml |
| Net Weight | 150 g |
| SKU | sb2412115252043035 |
Brand Name: Anua
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Anua-sc-014230244.html
Quality: 3226375 people said the quality is very good!
Author: b***u
Date:
Review: All hundred percent organic beautiful and it’s make my face very smooth
Color: White
Size: 150ml
Author: 3***4
Date:
Review: Very nice ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: White
Size: 150ml
Author: k***i
Date:
Review: Good I like it. Fast delivery
Color: White
Size: 150ml
Author: i***r
Date:
Review: Very well packed, Really love this product
Color: White
Size: 150ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.