Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good good good good good good good good good good good good good good
Color: Silver
Price: 7 572kr
Equipped with the fastest A16 chip Big storage upgrade Gorgeous Liquid Retina display All-screen iPad design brings all the fun
| Charger | Include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | Used |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se25031336262425230 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good good good good good good good good good good good good good good
Color: Silver
Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this iPad, just as it it be described
Color: Silver
Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es preciosa, los reyes de mi niña espero que ke guste mucho
Color: Silver
Author: h***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رائع جداااااااا ما راح تندمووو
Color: Silver