Price: 20 728kr
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Screen Size | 6.9" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw251120620741528350 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8349368 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.