Price: 5 594kr
<p>Refurbished products have been professionally restored by our certified technicians. Prior to shipment, the products undergo extensive inspection and sanitization in order to guarantee proper working efficacy and customer satisfaction. Cosmetic condition is good; light signs of wear, including hairline scratches and/or other subtle imperfections. Battery health is >80%. Tested for Key Functions, R2/Ready for Resale.</p> <div> <div> <div> <p> </p> <p><strong>Apple iPhone 15 Pro - 128GB / 256GB / 512GB / 1TB (Refurbished-Excellent condition)</strong></p> <p><strong>About this item</strong><br>6.1inch Super Retina XDR display. ProMotion technology. Always-On display. Titanium with textured matte glass back. Action button<br>Dynamic Island. A magical way to interact with iPhone. A17 Pro chip with 6-core GPU<br>Pro camera system. 48MP Main | Ultra Wide| Telephoto. Super-high-resolution photos (24MP and 48MP). Next-generation portraits with Focus and Depth Control. Up to 10x optical zoom range<br>Emergency SOS via satellite. Crash Detection. Roadside Assistance via satellite<br>Up to 29 hours video playback. USB-C, Supports USB 3 for up to 20x faster transfers. Face ID<br></p> <p>Brand Apple<br>Operating System iOS 17<br>Ram Memory Installed Size 8 GB<br>CPU Model A-Series<br>Memory Storage Capacity 512 GB<br>Screen Size 6.1 Inches<br>Resolution 1284 x 2778 pixels<br>Model Name iPhone 15 Pro<br>Wireless Carrier Unlocked for All Carriers<br>Cellular Technology 5G</p> <p>OS iOS 17<br>Wireless communication technologies Cellular<br>Connectivity technologies Wireless, Bluetooth, Wi-Fi<br>GPS True<br>Special features Emergency SOS via satellite<br>Other display features Wireless<br>Human Interface Input Buttons<br>Scanner Resolution 1284 x 2778 pixels<br>Other camera features Rear, Front<br>Form Factor Bar</p> </div> </div> </div> <ul></ul>
| Color | Black Titanium |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 Pro |
| Screen Size | 6.1" |
| Operating System | i0S 17 |
| Rear Camera | 48MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw2411144046551414 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2709590 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.