Price: 11 518kr
Original Price: 13 788kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Model | Apple MacBook Neo 13 Inch |
| Features | Stereo Speakers |
| Condition | New |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Multicolor |
| Brand | Apple |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.0" |
| Screen Resolution | 2400 x 1600 |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Family | Apple A |
| CPU Generation | 11th Gen |
| GPU Brand | Apple |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | MacOS |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 8GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR5X |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260401142959721847937 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9059586 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.