Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent speed and quality SSD
Color: White USB-c Port
Price: 381kr
| Material | Rubber |
| Model | Apple EarPods |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White USB-c Port |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25071468266854514 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3302616 people said the quality is very good!
Author: k***i
Date:
Review: Excellent speed and quality SSD
Color: White USB-c Port
Author: t***o
Date:
Review: Todo genial tal y como viene en la foto
Color: White USB-c Port
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.