Author: k***9
Date:
Review: Rien à dire le parfum sent très bon et c’est un grand flacon
Price: 116kr
Original Price: 165kr
Top notes: freesia, white grapefruit, neroli, aldehyde. Middle notes: jasmine, lily of the valley, white orchid, orange blossom. Base notes: white musk, sandalwood, woody notes.
| Material | Glass |
| Scent | Floral |
| Scent Type | Floral |
| Gender | Women |
| Length | 3 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 17 cm |
| Net Weight | 50 g |
| Net Volume | 50 ml |
| SKU | sb251022717181127591 |
Brand Name: Avon
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Avon-sc-014485210.html
Quality: 8066891 people said the quality is very good!
Author: k***9
Date:
Review: Rien à dire le parfum sent très bon et c’est un grand flacon
Author: r***i
Date:
Review: recensione veritiera dell'articolo
Author: j***a
Date:
Review: schön 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Author: a***3
Date:
Review: profumo bellissimo. e la prima Volta che lo acquisto e mi sono trovata benissimo
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.