Author: v***m
Date:
Review: Muy bonito y práctico artículo. Buena calidad, contenta con la compra. Repetiré
Color: White
Size: one-size
Price: 296kr
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 80 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Height | 12.8 cm |
| SKU | sb260303180499014909046 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 8719232 people said the quality is very good!
Author: v***m
Date:
Review: Muy bonito y práctico artículo. Buena calidad, contenta con la compra. Repetiré
Color: White
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: Es lo que estaba esperando lo recomiendo 100% ideal para ayudar con el carrito del bebé y lo mejor es recargable, no necesita baterías
Color: White
Size: one-size
Author: L***l
Date:
Review: Él sonido no es muy agradable, y el vibrador está bien
Color: White
Size: one-size
Author: P***a
Date:
Review: De encontro ao esperado. Recomendo
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.