Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good , happy with my order ❤️
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 43kr
| Material | Wood |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | bamboo |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | bamboo |
| Color | Multicolor |
| Type | Air Cushion Comb |
| Length | 24.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Height | 3.7 cm |
| SKU | sb25021202290472220 |
Author: m***u
Date:
Review: Very good , happy with my order ❤️
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: i***a
Date:
Review: I recommend for sure
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 3***9
Date:
Review: very good hairbrush! Great quality, i use this every day! Pls like🥀
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***m
Date:
Review: I didnt expect it to be so good quality i recommend!!
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.