Author: g***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pleasantly surprised 💕
Color: Red Violet
Price: 121kr
Original Price: 161kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red Violet |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 52 cm |
| SKU | sb2407166510613011 |
Author: g***t
Date:
Review: pleasantly surprised 💕
Color: Red Violet
Author: m***6
Date:
Review: Very satisfied. Cool and beautiful.
Color: Red Violet
Author: m***o
Date:
Review: The quality is amazing! No shine and the root looks great
Color: White
Author: 3***0
Date:
Review: Lovely 🥰
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.