Author: 3***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s great. It is charging well. I like it. Would buy again.
Color: Black
Size: USB a to IOS -1m
Price: 29kr
Original Price: 38kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2412022221631141 |
Author: 3***4
Date:
Review: It’s great. It is charging well. I like it. Would buy again.
Color: Black
Size: USB a to IOS -1m
Author: l***1
Date:
Review: very good
Color: Black
Size: Type C to IOS-2m
Author: a***8
Date:
Review: Good iPhone charger cable.
Color: Black
Size: USB a to IOS -1m
Author: v***n
Date:
Review: The product is very good the delivery is fast I liked everything
Color: Black
Size: USB a to IOS -1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.