Author: A***a
Date:
Review: Is amazing, i do really love it ❤️
Color: White
Size: one-size
Price: 74kr
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 17 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb25062533339842247 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 2277529 people said the quality is very good!
Author: A***a
Date:
Review: Is amazing, i do really love it ❤️
Color: White
Size: one-size
Author: D***a
Date:
Review: Clothes are important because they protect us from weather and harmful elements, maintain hygiene, and provide comfort. They also allow us to express our personality, show cultural identity, and present professionalism, while boosting confidence and social acceptance.
Color: White
Size: one-size
Author: g***5
Date:
Review: perfect present
Color: White
Size: one-size
Author: S***y
Date:
Review: Awesome 👌 👏 👍 😍 💖 🆒️ 👌 👏 👍 😍 💖 🆒️ 👌 👏 👍 😍 💖 🆒️
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.