Author: a***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو بس بيعلق حسيتووو لان ذاكرة بطيئة بس شكلو ومضهرو حلو اذا حطيتو فيو كرت ذاكرة كبيرة بيمشي حالووووووووو
Color: Black
Price: 1 196kr
Original Price: 1 230kr
| Charger | Include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Wave 9C |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25091919022290551 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 826281 people said the quality is very good!
Author: a***m
Date:
Review: حلو بس بيعلق حسيتووو لان ذاكرة بطيئة بس شكلو ومضهرو حلو اذا حطيتو فيو كرت ذاكرة كبيرة بيمشي حالووووووووو
Color: Black
Author: g***7
Date:
Review: Das Hand ist sehr gut
Color: Black
Author: S***n
Date:
Review: Sehr schön gefertigt mir
Color: Black
Author: r***7
Date:
Review: روعه روعه روعه
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.