Author: P***b
Date:
Review: Looks great can’t wait to use it
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 49kr
Get ready to amplify your pout with a burst of vibrant color and irresistible plump! This glossy wonder not only enhances your lips with medium, flattering shades but also gives them a fuller, more luscious look. Perfect for adding a touch of glam and a whole lot of confidence to any look.
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Length | 1.24 cm |
| Width | 1.24 cm |
| Height | 12.54 cm |
| Net Weight | 1.5 g |
| SKU | sb25052797591488951 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7196544 people said the quality is very good!
Author: P***b
Date:
Review: Looks great can’t wait to use it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***j
Date:
Review: It’s really nice and the shade is perfect
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***n
Date:
Review: nice color and quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 8***h
Date:
Review: I like it its really plumping
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.