Author: 4***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wygląda dobrze i jest miła W dotyku
Color: S613
Price: 225kr
Original Price: 242kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Blond |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S613 |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 16 cm |
| Width | 10 cm |
| Crown | 22.5 cm |
| Diameter | 10 cm |
| SKU | sb260202233741532920226 |
Author: 4***9
Date:
Review: Wygląda dobrze i jest miła W dotyku
Color: S613
Author: 3***9
Date:
Review: Κακό ραμμένη
Color: S613
Author: 3***2
Date:
Review: es horrible literalmente parece el pelo de Donald Trump
Color: S613
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.